Оголошення
Повідомляємо, що на території громади з 1 квітня розпочався сезон поливу присадибних ділянок, який триватиме до 1 вересня, згідно з рішенням Виконавчого комітету Гостомельської селищної ради №274 від 06.10.2021 року.
Для абонентів, які
не обладнані приладами обліку води, нарахування за полив здійснюється відповідно
до встановленої норми - 18,2 куб. м
води на 1 сотку присадибної ділянки. Для абонентів, які мають лічильники води,
нарахування здійснюється відповідно до фактичних показників приладів обліку.
Просимо раціонально
використовувати воду та дотримуватись правил водокористування. Дякуємо за
розуміння і відповідальне ставлення до водних ресурсів.
Зверніться до нас і ми вирішимо Ваше питання
Прохання передавати покази приладів обліку з 25 по 3 наступного місяця, через особовий кабінет або чатботи
Щоб швидко оплатити комунальні послуги, перейдіть за посиланням
Оголошення
Контролюй рахунки
Оплачуй послуги швидко
Отримуй квитанції в один клік
Дізнавайся про оновлення вчасно
Щоб розпочати роботу в особистому кабінеті,
зареєструйтесь або авторизуйтесь
за посиланням: